Hakkımızda

Mesleğinizde Profesyonelliğe Açılan Kapı!

Türkiye’ de tüm turizm ve yiyecek, içecek sektörünü kapsayan, turizm meslek departmanları ve genel meslek alanlarında “eğit- donat” sistemini teorik ve uygulamalı olarak kursiyerlerimize sunma gayreti içerisindeyiz.

“Niko Akademi” olarak biz

Türkiye’ de tüm turizm ve yiyecek, içecek sektörünü kapsayan, turizm meslek departmanları ve genel meslek alanlarında “eğit- donat” sistemini teorik ve uygulamalı olarak kursiyerlerimize sunma gayreti içerisindeyiz.

Bu doğrultuda ulusal ve uluslararası lojistik tedarik danışmanlıkları, yöresel gıda ve gastronomi dünyasına, turizm konaklama sektörü ve teknik alanda mesleklere yönelik projeler alanında iddialı bir eğitim vermenin gururunu taşıyoruz. 

Turizm sektörüne yönelik yiyecek, içecek grubunda geniş ürün skalasına sahip tedarikçi markalarının sektörle buluşması için reklam ve tanıtım faaliyetleri (TV, basın, internet, broşür, katalog gibi basılı materyaller ve çeşitli iletişim araçlarıyla) danışmanlık faliyetlerine başlamış bulunmaktayız.

Yöresel ve uluslararası mutfak sanatları uygulamalarını hayata geçirme çalışmalarına başlamakla birlikte uzaktan eğitim sistemi ile 15 devlet üniversitesi ve özel üniversitede, devlet bakanlık kurumları ve özel sektörde çok kapsamlı eğitimler için akademik ve profesyonel kadrolar ile uzun soluklu eğitim projelerine imza atmanın heyecanı içerisindeyiz.

Yapımız içerisinde kurduğumuz yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla 2019 yol haritasını belirleyerek kendi alanında, içeriği geniş eğitim modüllerini oluşturan akademi kökenli kadrolarımızla beraber turizm tüzük modülleri alanında tamamlayarak kurulmuştur.

Türkiye genelinde 800 otelin işletme sahipleri ve üst düzey yöneticilerinin desteğini alarak, turizm konaklama sektöründe yenilikçi, akılcı, rekabetçi vizyonla doğru ve kaliteli hizmet anlayışıyla yol almaya devam ediyoruz.

Risk değerlendirme yöntemini iyi bilen, sektörün akreditasyon sistemini benimseyerek “akredite” ile sertifikalandıran, mevzuata ve gıda güvenliğine istisnasız uyan, bunun yanı sıra tüm tesis ve otel genelinde tedarikçi markalarla dayanışma içerisinde “kalite ve markadan” ödün vermeden eğitim ve danışmanlık desteği sağlıyoruz.

“İnsana, hayvana ve doğaya” yönelik sağlık tehditlerini tespit eden, halk sağlığını koruyan, çevre sağlığına önem veren, üretim verimliliğini artıran, gereksiz maliyetlere engel olan, kaynakları etkin ve verimli kullanmaya teşvik eden sistemimizle, üreten ve tüketenin yanındayız.

Bunların yanı sıra; haksız rekabetin önünü geçen, güvenli gıda tüketimine katkı sağlayan, kamu sağlığını koruyan, tüketici bilincini artıran, bilgi üreten, yurtdışına giden analiz sayısını azaltan, birlik beraberliğin içerisinde çift taraflı ekip ve takım olmanın yarattığı anlayışa sahip çalışma prensipimiz ile yolumuza devam etmek istiyoruz.

NİKO A.Ş. çatısı altında “Turizm konaklama sektörüne ve tüm mesleklere” hizmetlerimizle geleceği güvenle şekillendirmeyi sürdürmek istiyoruz .

İnanıyoruz ki “NİKO EĞİTİM AKADEMİSİ” olarak pek çok sivil toplum kuruluşu arasında kısa sürede yerimizi alarak ön plana çıkmayı başaracağız.

Başa dön
Sohbet Başlat
Niko Akademi Canlı Destek
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?